Lokalizace webových stránek

Lokalizace webových stránek

Asi těžko by se dalo sehnat podnik, který by v dnešní době neměl vlastní webové stránky. Webové stránky již dlouhou dobu nejsou ukazatelem statusu a prestiže firmy, ale staly se jejím nezbytným atributem. V souvislosti se zaměřením společnosti můžou webové stránky vykonávat funkce vizitky, e-shopu, katalogu, blogu nebo online platformy. Růst společnosti neodvratně vyvolává nutnost rozšířit geografii obchodování a odbytových trhů. V tomto okamžiku je nutné poskytnout informace o službách a zbožích v jazyce těch států, do kterých se rozšiřování plánuje.

U-Treda Translation Studio má hodně zkušeností s různě náročnými lokalizacemi webových stránek, a jsme schopni nabídnout komplexní přístup, zahrnující jak technickou přípravu vašich webových stránek na úrovni programového kódu, tak i lingvistickou a kulturní adaptaci webových stránek na cílové spotřebitele.

Jazyková lokalizace webových stránek nespočívá v pouhém překladu obsahu do cílového jazyku a přidání tlačítka s výběrem jazykové verze. Naším cílem je vyhotovit lokalizaci webových stránek tak, aby cizojazyčný spotřebitel vnímal informace na stránkách, jako by byly vytvořeny v jeho mateřském jazyce. Při lokalizaci webových stránek se musí počítat s tím, že se v různých kulturách odlišně zobrazují např. míry: délka a objem (m, ft), datum a čas (21:00 nebo 9:00 p. m.), číslovky (12000 a 12 000), označení měn ($400 či 400 USD), atd.

Kvalitně provedená lokalizace vašich webových stránek otevírá nové horizonty pro Vaše podnikání, překračuje jazykové bariery, rozšiřuje odbytové trhy, zvyšuje prestiže Vaši firmy a dělá ji globálním hráčem pro vaše partnery i konkurenci.

logo-u-treda-cubes

U-Treda - Facebook  U-Treda - Twitter

Copyright © 2015-2018 U-Treda Translation Studio